Złomowanie i kasacja aut
Kasacja aut? Jeśli interesuje Cię złomowanie lub kasacja aut to doskonale trafiłeś! Teraz możesz pozbyć się auta, które jest dla Ciebie jedynie obciążeniem finansowym. Wszystkie dokumenty załatwimy za Ciebie. Jedyne co musisz zrobić do zadzwonić do nas i dogadać wszystkie szczegóły. Skupujemy auta do zezłomowania i kasacji zwłaszcza na terenie Trójmiasta – Gdańska, Gdyni i Sopotu – ale nie tylko.

Zadzwoń do nas i dowiedz się ile zapłacimy za Twoje auto! Tel. 505 964 223

Kasacja złomowanie aut!

Sprzedaj auto i weź gotówkęKasacja aut – Trójmiasto – Gdańsk, Gdynia, Sopot. Z naszych usług korzystać wszyscy posiadacze starych i zniszczonych samochodów.Zamiast trzymać zdezelowane auta na ulicy, parkingu, chodniku lub innym miejscu warto je zezłomować i jeszcze na tym zarobić. Kasacja starego auta przyczynia się nie tylko do zwiększenia liczby miejsc parkingowych ale też do ochrony środowiska – nie pozostawaj na to obojętny. Skorzystaj z usług kasacji i złomowania aut na terenie Trójmiasta – Gdańska, Gdyni, Sopotu, ale także całego woj. pomorskiego – zwłaszcza w takich miastach jak Wejherowo, Reda, Rumia, Lębork, Kościerzyna, Sierakowice, Kartuzy, Tczew. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Uwaga! Nie musisz złomować swojego samochodu. Jeżeli uważasz, że jeszcze można nim pojeździć, ale jednak chciałbyś się go pozbyć – odkupimy go od Ciebie. Zajmujemy się również skupem aut w każdym stanie. Płacimy gotówką wraz z dojazdem na miejsce.

Zobacz też:

 

  • Skup aut Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Tczew i całe woj. pomorskie

 

  • Zobacz jak działamy: krok po kroku od telefonu do sprzedaży samochodu